امروز جمعه 8 بهمن 1400

به وب سایت انجمن صنفی کارفرمایی مهندسین معماراستان اصفهان خوش آمدید

برنامه ها انجمن

اهم برنامه های انجمن :
1-      تشکیل کانون معماری ایران 
- برگزاری مجمع عمومی کانون معماری ایران متشکل از هیأت میره انجمنهای مهندسی معماری استانهای کشور
- تلاش ملی جهت احقاق حقوق صنفی و حرفه ای معماران
- هماهنگی سطح علمی، فنی و حرفه ای مهندسان در سراسر کشور با برگزاری همایشها و دوره های آموزشی سراسری ، با اعطا گواهینامه معتبرکانون معماری ایران
- کسب تأییدیه حرفه ای بین المللی با عضویت در UIA  " “INTERNATIONAL UNION OF ARCHITECTS برای اعضای انجمن های صنفی معماران استان ها
- تأثیرگذاری بر روند ساختمان سازی به صورت حرفه ای و هماهنگ در سراسر کشور 
- ارتباط بهینه و شفاف با کارفرمایان پروژه های ساختمانی
2- تشکیل اتحادیه صنفی مهندسان معمار استان اصفهان 
با تشکیل این اتحادیه امکان تعریف ، تشریح و تدوین شرح خدمات طراحی معماری و خدمات مرتبط در زمینه (طراحی داخلی ، طراحی نما، محوطه سازی و لنداسکیپ ،بهینه سازی مصرف انرژی در معماری و هوشمند سازی معماری ساختمان و....) و همچنین تعیین تعرفه حق الزحمه این خدمات میسر می گردد.با تشکیل این اتحادیه و احراز پشتوانه های قانونی آن و پوشش و حمایت اداره نظارت بر امکان عمومی، غیر از دارندگان پروانه های کسب از فعالیت افراد غیر متخصص به حیطه این خدمات جلوگیری میگردد.
پیرو اقدامات صورت گرفته در این راستا جمع آوری اطلاعات مربوط به اشخاصی که دارای واحدصنفی بوده و یا علاقه مند به تشکیل واحدصنفی می باشند و از اعضای رسمی این انجمن به شمار می آیند و متعاقباً تشکیل مجمع عمومی جهت رسمیت این اتحادیه ، ضرورت دارد.
3- پیوستن به کانون کارفرمایان استان اصفهان 
با عضویت انجمن صنفی کارفرمایی مهندسان معمار در کانون مذکور امکان صدور گواهینامه های عضویت حقیقی و حقوقی برای اعضا فراهم میشود که از این طریق ، این عضویت مزایای خاص برای اعضا ایجاد می نماید.
با محقق شدن موارد 1 تا 3، اعضا انجمن از حقوق ویژه ای نظیر :
- اخذ ویزا و حضور در نمایشگاه های تخصصی بین المللی به پشتوانه پروانه کسب
- تأمین ضمانت در مراجع قانونی و دادگاهها
- و اخذ اعتبارات و تسهیلات بانکی ، بهره مند خواهند شد.
4- تکمیل و تقویت وب سایت انجمن
به منظور ارتباط بیشتر بین اعضا ، انعکاس اخبار و اتفاقات مرتبط با معماری و مسائل صنفی معماران ، آشنایی کارفرمایان با مهندسین معمار عضو انجمن و فعال در حرفه و امکان ارتباط بین معماران جوان و دفاتر معماری ، سایت انجمن صنفی به آدرس archesfahan.ir   راه اندازی شده ودر آینده نزدیک تکمیل خواهد شد . از این پس با عضویت در انجمن صنفی،امکان معرفی مهندسان معمار به کارفرمایان با ارائه سوابق علمی، حرفه ای واجرایی به صورت حقیقی و حقوقی در سایت فراهم می باشد .
 
5- راه اندازی واحد حقوقی انجمن 
این واحدجهت پشتیبانی حقوقی از اعضا به زودی فعال خواهد شد.
 
6- برگزاری دوره های آموزشی ویژه 
با برگزاری دوره های آموزشی تکمیلی  ، حرفه ای وآمادگی امتحانات سازمان نظام مهندسی ساختمان وهمچنین شرکت در همایشهای دوره ای انجمن نسبت به ارتقاء سطح علمی حرفه مندان معماری تلاش خواهد شد.
 
7-  برنامه ریزی جهت ایجاد و استفاده از امکانات رفاهی 
نظیر استفاده ازاماکن ورزشی و استخر برای بانوان و آقایان ویژه اعضا رسمی و خانواده ایشان ، تخفیفات بیمه ای مسئولیت و... فراهم خواهد شد.
 
حامیان انجمن
آمار بازدید
بازدید امروز : 48نفر
بازدید دیروز : 56 نفر
بازدید کلی : 108426 نفر
افراد آنلاین : 1 نفر
IP شما :54.92.164.9

شرکت فن آوران اطلاعات ترنج

قدرت گرفته از

نرم افزار مدیریت محتوای ترنج / ترنج سی ام اس

کلیه حقوق محفوظ است 1386-1393